تمام تلاش ما درایرانه، ایجاد شرایط مناسب برای فراهم کردن خریدی لذت بخش و بدون دغدغه می باشد، هزینه ارسال برای خریدها بسته به وزن کالا، نحوه ارسال و مقصد متفاوت می باشد.

1. در استان ها بجز تهران کالای سفارش داده شده در محل باربری در استان مربوطه تحویل خواهد گردید.

2. هزینه ارسال برای خرید بالای 500 هزارتومان رایگان می باشد. ارسال جهت استان تهران ارسال با پیک به درب منزل میباشد و در مورد سایر استان ها هزینه ارسال تا باربری استان مربوطه با فروشگاه ایرانه کالا، و از آن به بعد تا درب منزل به عهده مشتری میباشد.

3. هزینه ارسال برای خرید زیر 500 هزارتومان در کلیه استان، 50 هزار تومان می باشد. ارسال جهت استان تهران ارسال با پیک به درب منزل میباشد و در مورد سایر استان ها هزینه ارسال تا باربری استان مربوطه با فروشگاه ایرانه کالا، و از آن به بعد تا درب منزل به عهده مشتری می باشد.

4. در صورت تمایل خریدار، جهت تحویل درب منزل، میتوان با تماس با شماره های پشتیبانی درخواست ارسال با پست، چاپار و یا تیپاکس را ثبت بفرمایید. قابل به ذکر است هزینه ارسال پس کرایه میشود و بعهده مشتری می باشد.

مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس، چاپار و یا باربری به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تحویل کالا و یا مامور باربری در محل شما خواهد بود.